Sianko na stół | Magda Welc | okładka płyty

Piotrek i ja, czyli WiP-Studio, zostaliśmy zaproszeni do przygotowania zdjęć na stronę internetową oraz okładkę pierwszej płyty Magdy.

www.magda-welc.com.pl

Przy stylizacji i make-up pomagaća nam nieoceniona wizażystka Eliza Wawryniuk www.elizamakeup.pl

Na debiutancki album Magdy złożą się jej interpretacje znanych polskich kolęd i napisana specjalnie dla niej pastoraćka.

Opiekę artystyczną nad projektem sprawuje kompozytor, aranżer i producent muzyczny Mariusz Ostański. To właśnie on skomponować Magdzie pastoraćkę pt. „Jeszcze trzeba sianko na stółâ€. Poza tym utworem na płycie znajdą się znane polskie kolędy, np. „Jezus Malusieńki”, „Lulajże Jezuniu” i „Mizerna Cicha”.

Wydawcą płyty jest Stowarzyszenie Wspierania Talentów Dziecięcych ART PRO.

Dochód z dystrybucji przeznaczony zostanie na realizację zadań statutowych Stowarzyszenia.

Płyta prawdopodobnie trafi do sklepów już w listopadzie. już teraz mamy dla Was prawdziwy rarytas – fragment pastoraćki napisanej specjalnie dla Magdy, czyli „Jeszcze trzeba sianko na stółâ€ž. Jak się dowiedzieliśmy do tego utworu powstaje też teledysk, którego premiera planowana jest na początek listopada. Zapraszamy do odsłuchania fragmentu utworu TUTAJ!

Ĺşródło:

www.mamtalent.tvn.pl

Inne moje ilustracje wydawnictw muzycznych m.in.(Tomasz Stańko & Nordic Quintet, Justyna Bacz, Wojtek ZET, Czarna Mamba)

FACEBOOK|WYŚLIJ ZNAJOMYM|KONTAKT