Magda Welc Zwyciężczyni III edycji tvshow Mam Talent nagrywa płytę

Wraz z moim przyjacielem Piotrem Pakułą, z którym tworzę studio fotografii komercyjnej www.wip-studio.pl zostaliśmy zaproszeni do przygotowania zdjęć na  okładkę pierwszej płyty Magdy.

Nie była to nasza pierwsza sesja dla  Magdy, wiosną zrealizowaliśmy sesję na potrzeby nowej strony Magdy www.magda-welc.com.pl Przy stylizacji i make-up pomagaća nam nieoceniona wizażystka  Eliza Wawryniuk www.elizamakeup.pl

Na debiutancki album Magdy  złożą się jej interpretacje znanych polskich kolęd i napisana specjalnie dla niej pastoraćka.

Opiekę artystyczną nad projektem sprawuje kompozytor, aranżer i producent muzyczny Mariusz Ostański. To właśnie on skomponować Magdzie pastoraćkę pt. „Jeszcze trzeba sianko na stół”. Poza tym utworem na płycie znajdą się znane polskie kolędy, np. „Jezus Malusieńki”, „Lulajże Jezuniu” i „Mizerna Cicha”.

Wydawcą płyty jest Stowarzyszenie Wspierania Talentów Dziecięcych ART PRO.

Dochód z dystrybucji przeznaczony zostanie na realizację zadań statutowych Stowarzyszenia.

Płyta prawdopodobnie trafi do sklepów już w listopadzie. już teraz mamy dla Was prawdziwy rarytas – fragment pastoraćki napisanej specjalnie dla Magdy, czyli „Jeszcze trzeba sianko na stół„. Jak się dowiedzieliśmy do tego utworu powstaje też teledysk, którego premiera planowana jest na początek listopada. Zapraszamy do odsłuchania fragmentu utworu TUTAJ!

Ĺşródło:

www.mamtalent.tvn.pl

FACEBOOK|WYŚLIJ ZNAJOMYM|KONTAKT