Lubelskie projekty inwestycyjne | Wystawa Wojtka Korneta

W dniach od 18 stycznia do 10 lutego 2012 zapraszam serdecznie do Galerii Lubelskiego Ratusza (Plac Łokietka 1) na wystawę fotograficzną przygotowaną wraz z Wydziałem Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Lublin. Wystawa prezentuje lubelskie projekty inwestycyjne zrealizowane lub będące w trakcie realizacji, dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej.

Wybrane na wystawę fotografie prezentują projekty bardzo różnorodne tematycznie: od związanych z remontami i przebudowami dróg, poprzez miejski transport, termomodernizację obiektów oświatowych, aktywizację inwestycyjną Lublina, turystykę rowerową po szeroko pojmowaną kulturę.

Przykład Lublina doskonale ilustruje uzyskanie wymiernych korzyści i wykorzystanie szans na rozwój miasta przy znacznym udziale środków europejskich. Pozyskane przez miasto dofinansowanie umożliwiło realizację wielu projektów, a dzięki nim miasto zyskało między innymi na swojej atrakcyjności dla inwestorów, co dla mieszkańców przekłada się na dodatkowe miejsca pracy, szanse rozwoju i wyższy standard życia.

FACEBOOK|WYŚLIJ ZNAJOMYM|KONTAKT