Aneta i Konrad | reportaż ślubny

Każdy ślub jest wyjątkowy, to dość banalne stwierdzenie, ale mając za sobą ponad dziesięć lat doświadczeń fotografa ślubnego mogę to śmiało i z ręką na sercu powiedzieć 🙂  Praca na ślubie Anety i Konrada była dla mnie prawdziwą przyjemnością, nie dość, że dogadali się z instytutem meteorologii by mieć idealną pogodę, to postarali się również by Ten Dzień miał fantastyczną oprawę.
Ślub odbył się w pięknej lubelskiej Katedrze, natomiast przyjęcie weselne zorganizowali w urokliwym i romantycznym Dworze Leśce.  To wyjątkowe miejsce, znajduje się kilkanaście kilometrów od Lublina, w gminie Garbów. Wielki park ze staropolskim dworkiem, do tego plenerowy pawilon, ławeczki, fontanny, lampiony…
Jeżeli zapoznaliście się trochę z moim portfolio z pewnością zauważyliście, że oprócz fotografii ślubnej zajmuję się fotografią festiwalową i koncertową ze szczególną atencją dla jazzu. Na weselu Anety i Konrada czułem się jak na koncercie. Genialną oprawę muzyczną zapewnił zespół Cookies Band – synteza profesjonalizmu, poczucia humoru, a przede wszystkim repertuaru wykonywanego na najwyższym poziomie.

FACEBOOK|WYŚLIJ ZNAJOMYM|KONTAKT